Check our Reviews

You do not trust us, trust our clients.

Bezawaryjni jak zawsze

Przemysław

Jakosc pizzy się poprawiła, moim zdaniem ciasto jest dużo lepsze

Damian

Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia.😋

Włodzimierz

ok

Jola

Wszystko jak należy! Niezmiennie wysoki poziom 😎 pycha!

Dawid

Polędwiczki niedoprawione. Pizza bardzo dobra. Szybka dostawa przed szanowanym czasem

Aga

Wszystko w porządku l. Jak zawsze

Wioleta

Jedzenie pyszne

Barbara

ok

Jola

nic dodać nic ująć

martyna

Bardzp dobre jedzenie i bardzo miła obsługa, polecam.

Łukasz

Jedzonko pyszne

Barbara

super, bardzo sprawnie

Elzbieta

Sos slodko-kwasny porażka. Majonez z ketchupem wymieszany. Pizze bardzo dobre

Tomasz

Jedzonko smaczne, dostawa bardzo szybka. Polecam

Bartek

👍

Zdzisław

Bardzo polecam!!! 👌

TOMASZ

.

Jakub

Smaczna pizza ,cieplutka i na czas.Super polecam!!!

Katarzyna

Wszystko dobre

Jola

Brak wszystkich składników

Marcin

.

Edyta

Wszystko super

Anastasiia

😀

Dorota

Najlepsza pizza w kwidzynie

Klaudia

Polecam

TOMASZ

Super szybko i smacznie

Jadwiga

Bardzo dobra pizza jak zawsze :)

Dawid

Smaczne i sprawna dostawa. Polecam!

Anna

Przydałoby się trochę więcej kabanosa na pizzy :)

Przemysław